Українські сувеніри

Шановні відвідувачі!

Ви завітали на сайт магазину «Українські сувеніри», розташованого у самому центрі Харкова по вулиці Сумській.

Асортимент нашого магазину включає різноманітну сувенірну продукцію виготовлену найкращими українськими майстрами-ремісниками.

Будь-який витвір мистецтва, який Ви знайдете на полицях магазину «Українські сувеніри» стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми завжди раді вітати Вас у магазині «Українські сувеніри»!

 

Матрьошки

Матрьошка – це один з найтрадиційніших та найуніверсальніших слов'янських сувенірів для іноземних туристів. Цей багатошаровий витвір мистецтва традиційно вважається російським. Але це не зовсім так. Перша російська матрьошка була виготовлена та розписана в московській іграшковій майстерні лише у 90-х роках XIX століття, за зразком завезеним з Японії. Цей японський зразок, виконаний з великим гумором, представляв собою багато  фігурок японського мудреця Фукурума, що вставлялися одна в одну. Це був лисуватий дідусь з головою витягнутою вверх від численних роздумів. А перша вітчизняна матрьошка представляла собою групу дітей: вісім ляльок відображали дітей різного віку, від найстаршої дівчини з півником до завернутого у пелюшки немовляти.

В магазині «Українські сувеніри» представлено багато видів різних матрьошок виконаних за допомогою різноманітних технік розпису, в тому числі петриківської та хохломської. Це й традиційні слов'янські жіночі образи, і навіть матрьошки з зображенням відомих облич російських та українських політичних діячів.

Ласкаво просимо до магазину «Українські сувеніри»!