Українські сувеніри

Шановні відвідувачі!

Ви завітали на сайт магазину «Українські сувеніри», розташованого у самому центрі Харкова по вулиці Сумській.

Асортимент нашого магазину включає різноманітну сувенірну продукцію виготовлену найкращими українськими майстрами-ремісниками.

Будь-який витвір мистецтва, який Ви знайдете на полицях магазину «Українські сувеніри» стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми завжди раді вітати Вас у магазині «Українські сувеніри»!

 

Українські сувеніри
Ось уже декілька років ми намагаємося радувати Вас різноманіттям української сувенірної продукції. В нашому магазині представлені сувеніри та подарунки зроблені найкращими українськими майстрами. Магазин «Українські сувеніри» увібрав у себе українську культуру, звичаї, обряди та традиції наших пращурів.

Асортимент нашого магазину включає: національний український одяг та аксесуари, сучасні вишиті блузи, справжні українські вишиті рушники, шедеври українського писанкарського мистецтва, великий вибір розписного посуду та предметів побуту, вироби зі скла, національну українську символіку, сувенірну козацьку зброю, люльки та мундштуки, різноманітні сувеніри з зображенням пам’яток архітектури, безліч керамічних виробів та багато іншого на всі випадки життя. У нас Ви обов’язково знайдете подарунки для колег та керівництва, для родичів та близьких, для зарубіжних та українських друзів на згадку про Україну та Харків.

Завжди до Ваших послуг:

  • Широкий асортимент сувенірної продукції, який постійно поповнюється.
  • Тільки високоякісна та екологічна продукція.
  • Зручне місцерозтошування для здійснення покупок.
  • Привітне обслуговування.
  • Консультації з вибору подарунків та сувенірів.


Будемо раді кожному відвідувачу нашого магазину!