Українські сувеніри

Шановні відвідувачі!

Ви завітали на сайт магазину «Українські сувеніри», розташованого у самому центрі Харкова по вулиці Сумській.

Асортимент нашого магазину включає різноманітну сувенірну продукцію виготовлену найкращими українськими майстрами-ремісниками.

Будь-який витвір мистецтва, який Ви знайдете на полицях магазину «Українські сувеніри» стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми завжди раді вітати Вас у магазині «Українські сувеніри»!

 

Національний одяг

Характерною рисою традиційного українського одягу є надзвичайна мальовничість, яка відбиває високий рівень культури виробництва, володіння багатьма видами й техніками оздоблення. Народний одяг не лише захищав від дощу й холоду, але мав і символічне значення, визначав етнічну, соціальну, локальну, професійну приналежність та вік його носіїв. Одяг тісно пов’язаний з духовним життям народу, з його звичаями та обрядами. Після мови народне вбрання — це найважливіша етнічна ознака.

Водночас, народне українське вбрання — витвір декоративно-прикладного мистецтва. Всі складники народного одягу позначені фантазією народного майстра, позбавлені випадкового і штучного.

В магазині «Українські сувеніри» Ви можете придбати різноманітні вишиті сорочки, жіночі спідниці, традиційні українські шаровари, безрукавки, святкові костюми, сучасні вишиті блузи, українські віночки та інше традиційне українське вбрання та аксесуари. Кожен зможе знайти вишукану річ для себе - мистецькі колективи зможуть підібрати гарне вбрання для своїх виступів, сучасні модниці та модники знайдуть неперевершені ексклюзивні вишиванки та блузи ручної роботи.

Завітайте до магазину «Українські сувеніри» і ви нізащо не залишитесь байдужими!