Українські сувеніри

Шановні відвідувачі!

Ви завітали на сайт магазину «Українські сувеніри», розташованого у самому центрі Харкова по вулиці Сумській.

Асортимент нашого магазину включає різноманітну сувенірну продукцію виготовлену найкращими українськими майстрами-ремісниками.

Будь-який витвір мистецтва, який Ви знайдете на полицях магазину «Українські сувеніри» стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми завжди раді вітати Вас у магазині «Українські сувеніри»!

 

Національна символіка

Українська національну символіку формувалася протягом тисячоліть і належить до найбагатших та найзмістовніших символічних систем людства. Ключем до її розуміння є ії невід'ємний символ, нині відомий під назвою «Тризуб». Тризуб символізує трійцю життєтворчих енергій - Мудрість , Знання і Любов (або Вогонь, Воду й Життя). Поряд з офіційною функцією державного і релігійного символів Тризуб грає для Україні і широку естетичну функцію та функцію оберега.

Жовто-6лакитна символіка Трійці стала характерною для наших предків, які за символ позитивного чинника світотворення мали астральний вогонь, за символ негативного чинника — астральну воду, а за символ породжуваного чинника — комбінацію вогню (жовтого) і води (голубого). Отже, жовто-блакитний прапор, як і знак Тризуб, символізують одне й те ж— Триєдину силу світотворення, або Трійцю.

У магазині «Українські сувеніри» Ви знайдете різноманітні варіації сувенірної продукції з зображенням елементів національної символіки України: прапорці та вимпели, декоративні тарілки та дерев'яні настільні тризуби. Серед розмаїття нашої сувенірної продукції є також дуже багато різних виробів з зображенням традиційної харківської символіки - усім відомі жезл-кадуцей та ріг рясноти - основні елементи харківського гербу.

Ласкаво просимо до нашого магазину!