Українські сувеніри

Шановні відвідувачі!

Ви завітали на сайт магазину «Українські сувеніри», розташованого у самому центрі Харкова по вулиці Сумській.

Асортимент нашого магазину включає різноманітну сувенірну продукцію виготовлену найкращими українськими майстрами-ремісниками.

Будь-який витвір мистецтва, який Ви знайдете на полицях магазину «Українські сувеніри» стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми завжди раді вітати Вас у магазині «Українські сувеніри»!

 

Українські писанки

Писанки є одним з найдавніших відголосків нашого народного ужиткового мистецтва. Писанки дарувалися та даруються на знак побажання добробуту, удачі, радості. Вони символізували вияв загальної любові, дарувалися друзям, родичам, знайомим. Традиційно писанки писали під час Великого посту. Але найкраще це було робити в Чистий четвер та Страсну п’ятницю перед Великоднем. Писали всі – і діти, і дорослі, хоча господині, мабуть, найбільше. Писанку освячували і ніколи не їли (на відміну від крашанок – пофарбованих в один колір яєць). Зберігали її мінімум рік – до наступного Великодня: в основному вона красувалася на покутті. Навколо писанок складалося багато прикмет та висловів. Приміром якщо хотіли підкреслити красу чогось або когось, то казали: "Гарне, мов писанка". Писанка – це не просто сувенір чи народна мініатюра. Адже писанка несе в собі високий заряд енергетики. Її писали лише в доброму настрої та з добрими побажаннями, щоб подарувати іншим на щастя, на здоров’я, на багатство, вкладаючи в це душу.

В магазині «Українські сувеніри» представлений широкий асортимент сучасних українських писанок виконаних у різних стилях та за допомогою різноманітних технологій. Окрім традиційних українських візерунків Ви можете придбати писанки з зображенням архітектурних пам’яток України, з зображенням Святих та писанки оздоблені петриківським розписом.