Українські сувеніри

Уважаемые посетители!

Добро пожаловать на сайт магазина «Украинские сувениры», расположенного в самом центре Харькова на улице Сумской. Ассортимент нашего магазина включает разнообразную сувенирную продукцию изготовленную наилучшими украинскими мастерами-ремесленниками. Любое произведение искусства, которое Вы найдете на полках магазина «Украинские сувениры» станет замечательным и оригинальным подарком к любому событию.

Мы всегда рады приветствовать Вас в магазине
«Украинские сувениры»
!

Впродовж усього свого розвитку людство прагнуло до краси, - різної за стилем та складом. Люди завжди намагалися мати красиві речі та цінували те, що створювалося завдяки натхненню та праці митця. Вже здавна люди намагаються прикрасити свою оселю усіма доступними методами, зробити її затишною і в той же час мистецьки оздобленою. Саме тому такими популярними є  картини, колекційні меблі та домоткані гобелени, які здатні перетворити будь-який інтер'єр на витвір мистецтва!

Гобелен (фр. gobelin) — один з видів декоративно-прикладного мистецтва, настінний безворсовый килим з сюжетною або орнаментною композицією, витканий вручну перехрестним плетенням ниток. Гобелени ткуться з кольорових шовкових або вовняних ниток окремими частинами, які потім зшиваються між собою.

Слово «гобелен» виникло у Франції у XVII столітті, коли там відкрилася королівська мануфактура братів Гобеленів (продукцію мануфактури стали називати гобеленами). Зачинатель цього роду, фарбар Жилль Гоббелен, прибув у царство французського короля Франциска I з Реймсу в Париж, заснував у передмісті цього міста Сен-Марсель на потіку Б'єрв (Bіеrve) фарбувальню для вовни. Його спадкоємці у XVI столітті продовжили утримання цього закладу та додали до нього килимову ткацьку, таку, якими славилася тоді Фландрія. Далі Людовик XIV купив фарбувальню та ткацьку до казни, надав їм статусу, спорядив багатими матеріальними засобами та новою будівлею і створив, таким чином, «Королевську гобеленовську мануфактуру», витвори якої, внаслідок своєї дорожнечі, йшли майже виключно на оздоблення королевських палаців та на подарунки, і лише у деяких випадках поступали до продажу. Незважаючи на значність витрат, які потребувалися на утримання мануфактури та не отримання ніяких доходів, вона продовжувала існувати при всіх урядах, що змінювалися з тих пір у Франції і існує донині, як художній заклад, складова гордості цієї країни.

У магазині "Українські сувеніри" на Вас очікують різноманітні домоткані гобелени, виконані справжніми українськми майстрами цього далекого історичного мистецтва.

Ласкаво просимо!