Українські сувеніри

Шановні відвідувачі!

Ви завітали на сайт магазину «Українські сувеніри», розташованого у самому центрі Харкова по вулиці Сумській.

Асортимент нашого магазину включає різноманітну сувенірну продукцію виготовлену найкращими українськими майстрами-ремісниками.

Будь-який витвір мистецтва, який Ви знайдете на полицях магазину «Українські сувеніри» стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми завжди раді вітати Вас у магазині «Українські сувеніри»!

 

Що нового Виставка-конкурс "Український сувенір"
У виставці - конкурсі прийняли участь учні і учнівські колективи позашкільних закладів, шкіл, сімейні колективи з 20 областей України, м. Києва, АР Крим . На розсуд широкого загалу учнівської молоді, педагогів, батьків, гостей Центру були представлені вироби виготовлені з глини, дерева, лози, соломи, трави, тканини, паперу, солоного тіста, які відповідають поняттю «сувенір» і представляють собою зразки традиційних і копії стародавніх іграшок, дизайнерські вироби, сучасні саморобні іграшки і предмети вжитку де органічно поєднуються національні художні традиції і сучасні тенденції формотворення. Ця виставка-конкурс проводиться з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел і процесу творення українського народного мистецтва; сприяння налагодженню духовного контакту дитини та батьків у процесі спільної творчості на традиційному грунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік; співпраця і обмін досвідом між осередками дитячої творчості; популяризація дитячої художньої творчості через засоби масової інформації. За активну участь у пошуково-дослідницькій діяльності з питань пізнання джерел і процесу творення народного мистецтва, творчій самореалізації, всебічному розвитку талановитої учнівської молоді та готовності її до участі в соціокультурному житті поліетнічного світу.