Українські сувеніри

Шановні відвідувачі!

Ви завітали на сайт магазину «Українські сувеніри», розташованого у самому центрі Харкова по вулиці Сумській.

Асортимент нашого магазину включає різноманітну сувенірну продукцію виготовлену найкращими українськими майстрами-ремісниками.

Будь-який витвір мистецтва, який Ви знайдете на полицях магазину «Українські сувеніри» стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми завжди раді вітати Вас у магазині «Українські сувеніри»!

 

Що нового Парад вишиванок у Харкові
24 серпня у Харкові вперше пройшов парад вишиванок, у якому взяли участь близько 200 харків’ян.
Парад українських вишиванокЗ ініціативою проведення такої акції виступила Харківська обласна організація Української Народної партії, яка запросила мешканців та гостей міста разом відсвяткувати День Незалежності України і прийти до пам’ятника Тарасу Шевченку у вишиванках та з елементами української національної символіки. Напередодні прес-секретар Харківської обласної організації Української Народної Партії Тетяна Терен повідомила, що акція має на меті довести, що українська вишита сорочка – це не „шароварщина” і не минувшина, а красивий і модний стиль, який стає все популярнішим серед молоді та свідомих українців. Багато таких було і біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, де представники влади та громадськості з нагоди Дня Незалежності вшанували Кобзаря покладанням квітів. Потім тут відбувся імпровізований мітинг, під час якого люди читали свої вірші, демонстрували твори вишивки і обмінювалися сувенірами. Від Української Народної партії учасники святкових заходів отримали на пам’ять вишиті хусточки, нашивки і стрічки з елементами слобожанської вишивки. Від пам’ятника Т.Г.Шевченку учасники святкування пройшли до майдану Свободи, де поклали квіти до пам’ятного каменю, встановленого на честь проголошення Декларації про державний суверенітет України.