Українські сувеніри

Шановні відвідувачі!

Ви завітали на сайт магазину «Українські сувеніри», розташованого у самому центрі Харкова по вулиці Сумській.

Асортимент нашого магазину включає різноманітну сувенірну продукцію виготовлену найкращими українськими майстрами-ремісниками.

Будь-який витвір мистецтва, який Ви знайдете на полицях магазину «Українські сувеніри» стане чудовим та оригінальним подарунком до будь-якої події.

Ми завжди раді вітати Вас у магазині «Українські сувеніри»!

 

Вишивка

Вишивка — один з найдавніших способів оздоблення одягу та предметів домашнього вжитку. Українська вишивка сьогодні — складне, багатогранне явище, що розвивається в сфері традиційно-побутивого, самодіяльного мистецтва та творчості художників-професіоналів.

Вишиваний рушник донині не втратив свого значення в побуті. І тепер ним прикрашають інтер'єри помешкань, вівтарі та ікони в церквах. І надалі він залишається атрибутом народних звичаїв та обрядів. На рушнику несли новонароджену дитину до хресту, на ньому проводжали людину в останню дорогу, перев'язували молодих на весіллі, а потім, коли син йшов у життєвий шлях, він ніс із собою благословення матері - «вишиваний рушник». Фактично, вишиваний рушник -  це родовий код долі, що передається від матері до сина, що супроводжує сина по життю, і в різних життєвих ситуаціях дозволяє знову і знову звернутися до закодованого в такий спосіб змісту. У магазині  «Українські сувеніри» представлений великий асортимент різноманітних вишитих виробів ручної роботи сучасних українських майстрів. Тут кожен зможе підібрати вишиті візернуки відповідно до життєвих подій, інтер'єру, чи душевного стану.

Вишивана сорочка — один із найдавніших елементів одягу з великою кількістю варіантів крою і орнаментації. В магазині «Українські сувеніри» Ви знайдете як колоритно оформлені святкові вишиванки, так і більш стримані повсякденні сорочки та блузи, які виготовляються з полотна різної фактури. Кожен, навіть найвибагливіший покупець, зможе підібрати вишукану ексклюзивну вишивану річ для себе, або для своїх родичів, близьких, друзів та колег.

Ласкаво просимо до магазину  «Українські сувеніри»!